0
Motivácia

Čo mesiac dal… Som YouTuber a podcaster! – (Marec 2020)

Pravidelná rubrika, kde si prejdeme kompletný obsah, ktorý som uverejnila na svojich platformách. Je toho naozaj dosť a takto sa vám nestane, že vám niečo unikne.

  • Spustila som úplne novú webovú stránku

Zdá sa mi to samej neuveriteľné, ale je to tak. Po roku som opäť trošku zainvestovala a myslím si, že som konečne našla šablónu, ktorá nie len dobre funguje, ale aj perfektne vyzerá. Chcela som totiž niečo, kde  by vynikli fotografie od môjho dvorného fotografa sangarin_tango a zároveň bola šablóna dizajnovo čistá a variabilná. Tú, ktorú mám som mala v hľadáčiku už dlho a je to šablóna s názvom Laurel. Ešte je na nej, čo dolaďovať a myslím, že je na to aj dosť času.

  •         Začala som písať nové články, ktoré boli na tému motivácia

Už dlhšie som vedela, že chcem nejak netuctovo písať na túto tému a robiť to tak, aby ľudia nemali pocit, že im niečo prikazujem. Ďalším problémom motivačnej literatúry je aj to, že zabúda na jeden fakt. Ak chceme niečo vo svojom živote naozaj zmeniť, tak to musia byť jednoduché a postupné kroky. Hlavne musíme sami chcieť.

Nebojte sa zmien vo vašich životoch

Potom som trošku dosť prežívala Českého leva, ktorý je pre mňa udalosť roka. Nájdete tam najlepšie filmy na Česko-Slovenskom trhu a televízne projekty. Konkurencia bola tvrdá a Pomaľované vtáča pekne „vypálilo rybník“ – zaslúžene. Ak si chcete oddýchnuť, tak odporúčam film Vlastníci. Moje fanúšikovské srdce zaplakalo, ale na tom teraz svet nestojí.

Český lev 2020: Udeľovaniu filmových cien dominovala snímka Pomaľované vtáča

  • Playlist na Marec

Nájdete ho na Sptify a okrem toho, ktorý som som si pripravila k narodeninám, sú tam aj tie za predchádzajúce mesiace. Začnite ma tam sledovať nech nemám pocit, že ich robím iba pre seba. Inak, dosť sa tam občas opustím a sú tam, že brutálne skvosty. Počúvam ho aj počas písania tohoto článku a ide mi to oveľa lepšie. Ono sa to nezdá, ale ja poctivo vyberám každú pieseň a playlist má aj určitú štruktúru.

  • Som YouTuber!

Ok. Uznávam, že toto pomenovanie je trochu „too much“ vzhľadom na to, že som už tri týždne nevidela žiadne video, ale mám v hlave minimálne tri, ktoré prekazila tá vec, ktorej meno sa tu nevyslovuje a obsadenie výkonnejšieho počítača v našom byte, ktoré ma na svedomí home office. Ale nápadov a času je veľa. Riešenie som už našla, tak sa tešte :).

  • Izolácia priniesla kreativitu

Zostali sme doma a či sa nám to páči alebo nie musíme, to zvládnuť. A mne to po kreatívnej stránke prospieva. Mám myšlienky len na kreatívne veci, a tak sa mi v priebehu marca podarilo rozbehnúť až dve nové platformy, na ktoré som hrdá. Napísala som doteraz najúspešnejší článok s titulom „10 +1 vecí, ktoré môžeš robiť teraz a zmenia tvoj život navždy“. Verte mi, že stojí za vzhliadnutie!

10 +1 vecí, ktoré môžeš robiť teraz a zmenia tvoj život navždy

A priniesla som vám aj zopár rád, ktoré môžu pomôcť zvládnuť prácu z domu. Nájdete ich v článku s titulom „8 rád pre efektívnu prácu z domu“. Verím, že pre mnoho ľudí je práca z domu náročná, a to hlavne v prípade, že ste v malom priestore alebo je pre vás ťažké samostatne si organizovať svoj pracovný harmonogram.

 

8 rád pre efektívnu prácu z domu

  • Mám PODCAST s názvom Kristen’s ideas!

Som veľmi rada, že prvou témou bola zdravá výživa. Veľmi m teší, že mojím hosťom bola výživová poradkyňa Martina Lahučká, ktorá má poradňu s nážvom JedloSiTy. Rozhodli sme sa, že sa pozrieme na stravu z pohľadu prevencie proti chrípke, a tak sme dali hlavy a schopnosti dokopy. Od Mati mám sama jedálniček, takže plne verím v jej vedomosti a scopnosti v prvej epizóde s názvom #1 Výživová poradkyňa Martina Lahučká: O strave, ktorá môže posilniť našu imunitu sa dozviete odpovede na tieto otázky:

Existujú potraviny, ktoré nám dokážu pomôcť v tom, aby sme nedostali chrípku a maša imunita bola odolnejšia?

Ako ideálne zladiť svoj jedálničiek, aby sme sa vyhli chrípke?

Je vhodná suplementácia vitamínov?

Mali by sme do každodenného jedálnička zaradiť ovocie/zeleninu a v akej dennej dávke?

Po produkčnej stránke bolo pre mňa veľmi ťažké zostrihať viacero nahrávok tak, aby to aspoň trochu pôsobilo, že vedieme rozhovor. Verím, že si v podcaste nájdete mnoho hodnotných informácií.

Nájdete ho na Spotify:

Apple podcastoch

A platformeBuzzsproud

Páčil sa ti článok? Zdieľaj!

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply