0
Motivácia

„BLOG“

V mojom poslednom článku som Vám písala o vášni. Naozaj cítim, že 2018 bude úžasný. Cítim, že do roku 2018 treba vložiť ozajstnú vášeň. Často v blogu píšem o egoizme. Lenže sebeckosť môže byť „rôzna“. Ja som sa napríklad rozhodla, že časť svojho súkromia si nechám pre seba a hlavne, že nemusím vysvetľovať.  Ale pár týždňov som sa držala v ústraní, tak si možno nejaké (menšie) vysvetlenie zaslúžite.

Čo bolo?

V živote sa stane, že veci preženieme. Priveľa cvičíme a máme svalovú horúčku. Preženieme to s alkoholom a máme opicu. Pokiaľ to preženieme s pracovným nasadením po čase si telo povie, že má proste dosť. Presne to sa stalo mne. Snažila som sa dlhodobo dostať zo seba čo najlepší výkon. Mnoho vecí nevyšlo podľa mojich predstáv. A tak som sa dostala do stavu, že všetky moje myšlienky, boli smerované len na prácu. Odbor v ktorom momentálne pracujem „nie je moja šálka kávy“.

Stačí táto jednoduchá kombinácia a jedného dňa Vás situácia donúti zavolať si sanitku, pretože uprostred víkendu skolabujete. Presne to sa mi stalo v auguste 2017. Nechcela som tieto udalosti nejako verejne riešiť a hlavne svoju tvorbu, nechcem brať ako „žalobníček“. Udalosť Vám v krátkosti opisujem len z dôvodu, že sa priamo dotýka tvorby na blogu.

Následkom tejto udalosti sa spustil kolotoč (závraty, odpadávanie, vyšetrenia, injekcie a veľmi veľké bolesti). Toto všetko ma čiastočne vyradilo z úplne bežného života. V Prahe som na všetko bola sama. Ale je jasné, že Vesmír funguje na určitým princípe a tak mi pritiahol do života pomoc. Občas potrebujeme postrčiť, inak sa veci nedajú do skutočného pohybu. Mnoho z nás pociťuje hanbu, že musí vyhľadať pomoc. To je presne ono! Alebo skôr nie je. Doba nás umelo núti k prílišnej dokonalosti a nie všetci ju ten tlak dokážeme uniesť. Je to však hanba??? Ja som dostala hneď niekoľko super postrčení. A za každé jedno som vďačná.  

V závere roku som doslova odpočítavala posledné minúty 2017. V duchu som si hovorila, že ten nasledujúci musí byť úplná pecka! Všetko nasvedčuje tomu, že sa aj tak stane. Tu sa plynulo dostávame k informácií, že pre Vás čiastočne mením koncept, dizajn a časom pripravujem niečo naozaj veľké.

Čo bude?

Blog sa nezmení len obsahovo ale aj dizajnom. Už nejakú dobu hľadám niečo oveľa vhodnejšie, prepracovanejšie ale čistejšie. Určite si nechám svoju identitu (logo). To mi robí radosť už od prvého momentu. Blog bude stále o Kristen a nezabúdam ani na mesačné zoznamy skladieb. Dočasne sa na blogu pozastavuje sekcia Fitness denník. Je mi to strašne ľúto pretože cvičenie mi naozaj chýba. Neprejde deň, že si nespomeniem na momenty vo fitku. Určite Viem dopíšem druhú časť. Mňa čaká hľadanie nového druhu cvičenia a posilňovanie budem na čas musieť nechať bokom. Mám však skvelú predstavu o tom ako rubrika bode aktuálne vyzerať.

Kto ma pozná vie, že milujem technológie. Novinky z oblasti mobilného alebo počítačového sveta sú pre mňa moja vášeň. Preto som veľkú časť pracovného života strávila v telekomunikáciách. Verím, že ak všetky moje plány dopadnú dobre, prinesiem Vám skvelé recenzie a Svet technológií pre Vás bude hračka a zábava zároveň. Len Vás prosím o trpezlivosť. Pretože žiadna spolupráca nie je otázka jedného stretnutia.

V začiatkoch Kristen Diary som mala šťastie na ľudí. Dostala som naozaj kopu rád, propagácie a spätnej väzby. Lenže často sa mi stáva, že nájdem umelca o ktorom (možno) ešte nikto nevie. Blog, shop, reštaurácia či firma. Chcem Vám ukázať čo nové som objavila a naozaj to stojí sa povšimnutie a preto je tu rubrika Nové príbehy. Na článok sa môžete tešiť už v priebehu víkendu. Heslom blogu je predsa veta: „Staň sa súčasťou môjho príbehu.“ Preto ak si myslíš, že Tvoj nápad stojí za moju pozornosť/článok neváhaj ma osloviť na mail kontakt@kristendiry.com.

Verím, že mnoho z Vás sa k mojim článkom vráti aj napriek pauze. Prosto občas potrebujeme off tlačítko. Ja som ho potrebovala na dlhšie a už viem, že všetko potrebuje čas. A hlavne nastal čas na to plniť si svoje sny. Robte čo Vás baví a hlavne to nevzdávajte!

S láskou Vaša Kristen 

V našich krajinách je zvláštna situácia. Zabúdame si vzájomne prijať, že sme boli bratia je už minulosť. Ale či chceme alebo nie, jedno nás bude spájať. Umenie. Československé HITY ktoré sú moja srdcovka. 

Sociálne siete: 

Facebook 

Instagram 

Twitter 

Páčil sa ti článok? Zdieľaj!

You Might Also Like...

2 komentáre

 • Reply
  Lucy
  13.3.2018 at 10:14

  Ahoj,

  mrzí mě, že rušíš Fitness denník, protože na tuhle rubriku jsem se těšila nejvíc. Budeš přidávat nějaké články na téma veganství?
  Na druhou stranu se moc těším na technologické okénko. Sama k tomu hodně tíhnu, takže jsem zvědavá jak to bude vypadat 🙂

  Když už mluvíme o těch technologiích nechtěla by sis založit kanál na youtube? Myslím si, že bys měla úspěch, protože máš zajímavou tvorbu 🙂

  • Reply
   kristend
   13.3.2018 at 18:05

   Ahoj Lcucy,
   chcem Ti veľmi pekne poďakovať za Tvoj komentár a ani si nevieš predstaviť ako mi zlepšil deň. 🙂 Aby som Ti zodpovedala na Tvoje otázky. Fitness denník sa neruší. Len prejde menšou úpravou. Momentálne mám problémy s chrbtom a tak musím nájsť fitness centrum v ktorom môžu posilňovať ľudia čo zároveň chodia na fyzioterapie. Takže si myslím, že to bude pre mojich čitateľov zaujímavé a ten tréning bude vyzerať trochu inak.

   Som rada, že tu mám nadšenca pre mobilné technológie a sama som zvedavá ako to všetko dopadne, je to vec ktorá nezávisí len odo mňa. Verím, že čoskoro sa dočkáte prvého článku.
   O vegánstve a vegetariánstve určite písať plánujem čo okrem receptov by bolo pre Teba zaujímavé? 🙂

   A nakoniec Tvoj posledný dotaz ktorý ma veľmi potešil! 🙂 YouTube platforma sa na blog mala napájať cca. polroka po jeho rozbehu ale, plán sa posunul z dôvodu techniky mám počítač čo sa doslova rozpadá a chýba mi kvalitné svetlo, kamera a zvuk. Ale už sa na tom pracuje ;). Takže áno YT bude a som rada, že mi to takto niekto napísal. Veľmi pekne ďakujem za pozitívnu spätnú väzbu a prajem Ti nech sa Ti darí. P.S. Viac info Ti pošlem mailom. Maj sa krásne.
   Kristen.

Leave a Reply