0
Motivácia

„Ako pre Teba tvorím Playlist? Staň sa jeho súčasťou!“

Keď som tvorila tento blog chcela som mu dať niečo viac. Možno niečo iné. Rozhodne si myslím, že sa líši svojim obsahom. Nejedná sa o monotematickú záležitosť a ja som rada, že najbližšie dni ma čaká doladenie posledných dvoch rubrík. Chcela som Vám viac dotvoriť náladu článkov a tak mi napadlo každý mesiac pre Vás vytvoriť Playlist na Spotify.

Prečo a kde?

Keďže som Vám chcela pri čítaní dotvoriť atmosféru, hudba sa mi zdala asi najvhodnejšia. Zároveň som chcela aby ste ma viac spoznali. Myslím, že hudba je jeden z aspektov ktoré nám človeka viac priblížia. Rozhodla som sa vybrať práve Spotify pretože táto platforma je prístupná nie len pre počítače ale aj všetky operačné systémy v mobiloch. Zároveň má svoju free aj platenú verziu. Takže z môjho pohľadu prístupné pre každého. Inštalácia trvá len pár sekúnd a nájdete tam naozaj každú skladbu na ktorú si spomeniete.

Prečo platená verzia?

Platená verzia Spotify stojí doslova pár eur mesačne. Takže máte neobmedzené množstvo hudby. Skladby môžete počúvať znova a znova a albumy nie je nutné priamo zakúpiť. Plus, platená verzia funguje aj bez pripojenia na internet. Free verzia potrebuje dáta poprípade Wi-Fi. Takže pokiaľ vám nevadí, že aplikáciu budete používať len pokiaľ budete online a skladby vám bude aplikácia po čase náhodne vyberať podľa toho, čo počúvate platená verzia nie je potrebná :).

Proces tvorby Playlistu na Spotify

Začína to presne tam kde končí. V tomto prípade keď jeden Playlist dokončím tak sa vrhám na ďalší. Popri práci mám počas celého mesiaca pustenú hudbu. Nejak pomaly si v hlave vytváram štruktúru Playlistu. Dosť ma dokáže ovplyvniť aj to čo mentálne vo svojom živote prežívam/riešim. Inšpirujú ma udalosti či ľudia v mojom živote. Všetky udalosti ktoré sa ma dotýkajú nájdete v hudbe.

Téma Playlistu sa často odvíja aj od nejakého môjho obľúbeného článku z blogu. Viac informácií o téme nájdete vždy v popisku pod názvom. Tento mesiac som sa trošku odtrhla z reťaze. Celú dobu som počúvala rôzne skladby z detstva a zároveň som ich mixovala s najnovšími. Tak vznikla jedna naozaj pestrá nádielka. Snažím sa držať zásady, že rýchlejšiu skladbu strieda tá pomalšia a melancholickejšia. Zároveň mám vždy v Playliste jednu Slovenskú (väčšinou staršiu skladbu) a jednu moju Českú srdcovku.

Chceš byť toho súčasťou?

Tak klikni na môj Instagram. Pod screen posledného Playlistu mi napíš Tvoju obľúbenú skladbu a ja ju možno vyberiem a bude na prvom mieste. Mám pre Teba ešte ďalšie prekvapenia. Tak nezabudni sledovať sociálne siete, zdielať a lajkovať. A hlavne nezabudni počúvať dobrú hudbu. Lebo tá je liekom na všetko:).

Nezabudni ma sledovať na sociálnych sieťach:

Facebook 

Instagram 

Twitter 

V prípade spolupráce/dotazu ma kontaktujte na: kontakt@kristendiary.com

Fakt RETRO Playlist na 11/2017

 

Páčil sa ti článok? Zdieľaj!

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply